RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Майстер-класи

Ліпка для дітей: пасхальні яєчка

Пасхальні яєчка з полімерної глини

Давніше же згадувала, що доця щотижня ходить в творчу школу. В цій школі і я трохи задіяна, веду "рубрику" ліпки з полімерної глини для дітей. До Великодня готувала урок декорування яєчка полімерною глиною. Вирішила викласти план уроку на загал, може кому стане в нагоді.

Pin It
 

Біжутерія для дітей - колечка

Біжутерія для дітей - колечка

Любі жінки і дівчатка, від щирого серця вітаю вас зі Святом весни! Будьте найчарівнішими, найкоханішими, найжаданішими та найщасливішими.

В подарунок для маленьких панночок ловіть фото майстер клас дитячих колечок:

Pin It
 

Мигдальні тістечка з кремом із білого шоколаду

 Мигдальні тістечка

Недавно, блогу Бути мною виповнився один рочок :)))) з чим ми його і вітаємо!!! З цієї нагоди Юля, власниця блогу, влаштувала конкурс рецептів. Я  брала участь в змаганні і навіть зайняла почесне друге місце :))) за що, отримала купу всіляких подарунків (Юля ще раз дякую!).

Так от, тістечка дуже смачні, мої домашні уплітали їх за обидві щоки. Тому і вам рекомендую їх приготувати :)

Pin It
 

Сережки Осіннє листя - майстер-клас

Всім привіт!

Останнім часом пишу сюди не часто, тому вирішила опублікувати щось цікаве :))) Ну і себе розважити, втім для цього я й ліплю. Так ось показую дуже детальний фото майстер-клас по створенню сережок на осінню тематику:

Сережки Осіннє листя

Pin It
 

Стільчик для малечі

Ух давненько нічого я сюди не писала... Що тут скажеш, літо. Ми з малечею як не в бабусі гостюємо, то десь на морі чи в дитячому таборі. В крайньому випадку майже цілий день гуляємо в парку. Про літо, напевно, варто окремий пост написати, може якоїсь ніченьки і доберусь сюди. Або ж у "матрасника" почитаєте :)))

А тепер по суті. Як і всі дітки, Софійка доросла до того віку, коли шалено хочеться мати власний стільчик. Хіба у вас не було такого? От в моїх батьків, наприклад, ще досі зберігся мій стільчик. Одного разу забирала мене мама з садочка. По дорозі додому зайшли в магазин. Там я вподобала собі цей самий стільчик, взяла в руки і на вихід. Прийшлося його купити 8). Зараз доця присвоїла його собі. Нікому не дозволяє на ньому сидіти, каже "Не дам, моя" (з відмінками поки ще не дружимо :)).

Зі Софійкою була подібна ситуація в Епіцентрі. Їй сподобалась маленька табуретка. Ледве відірвали її від тої табуретки. Правда без скандалу не обійшлося. Тоді ж вирішили, що додому нам потрібен дитячий стільчик. Найпростіший (а в нашому випадку, напевно, ще й надешевший) варіант був купити стільчик. Та в голові закружляло купа ідей. На ентузіазмі вирішили робити його самі, татко випиляє та скрутить, мама задекорує:

Щасливе личко власниці стільчика

Pin It
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 9
UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2019 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.