RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Біжутерія

Набір - Срібний дощ

Ех забава, забава аж до рання...

До чого ж це я? А до того, що декілька тижнів тому отримали запрошення на весілля до друзів. Відразу "зачухалась" голова, по перше, як бути з доцею (брати її з собою чи то з кимось залишити) і друге (банально жіноче :D) - в чому піти.

Набір - Срібний дощ

Pin It
 

Браслет - Ґудзики

Хех ... нарешті і до блогу добралась ...

Давненько нічого не писала. І справа навіть не втому, що нема що показати, а більше в тому, що ліньки це все оформляти Embarassed. Зовсім вже розлінувалась на кінець літа. Плюс ще те, що то ми гостюємо, то в нас гостюють Laughing.

Ближче до справи. Показую новий браслетик:

Pin It
 

Медовий набір

Літо для мене, - це сонце, тепло, купа квітів, свіжих ягід та решти вітамінів. Цей перелік може бути дуже великим, тому спинюся на цьому :))) 

Також літо для мене гаряча пора днів народжень рідних та друзів О:-)))) І кожному хочеться зробити якийсь потрібний і "правильний" подарунок. Тим паче, що більшість з іменинників вже чекають від мене чергової цяці Innocent, себто забаганки. А я і не проти ... не приходиться вибирати з того, що є, а можна придумати і зробити те, що довподоби конкретній людині :)))) І творчу енергію є куди виплеснути.

Pin It
 

Сережки - Ромашкові пусети

Ще одні сережки з ромашкової "ковбаски" :)))) Подаровані вже давно, але тільки зараз руки дійшли викласти.

Признаюсь, чимало нового чекає на оформлення Embarassed. Нічого, приїдемо від бабусі, все виставлю (інтернет тут маємо поганенький). А поки дихаємо свіжим повітрям, гамаємо свіженькі ягідки, скоро будемо Innocent.

 

Pin It
 

Набір - Екзотика

На створення цієї роботи мене надихнули французькі майстри. В одного дизайнера мені дуже сподобались роботи, не пам'ятаю чи було вказано техніку виконання та напрямок, але для себе я їх назвала "модерн" (хто в цьому добре розбирається, прошу мене виправити, якщо це якийсь інший стильInnocent):


Pin It
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 17
UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.