RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Біжутерія

Сережки - Ромашки

Короткий ліричний віступ:

Останнім часом стикнулась з проблемою. Саморобки роблю більш-менш періодично, але от виставити їх все часу не вистачає. Вироби фоткаються партіями, фотографії обробляються час від часу, а тоді вже беруся за статтю. Хотілось би сказати, що я виправлюсь, та слабо в це віриться (за це соромно страшно). Зранку вже казала чоловікові, що як тільки починаю частіше робити публікації, менше займаюсь зі Софійкою, і навпаки. Ну що тут скажеш, класика, десь прибуває, десь убуває. Як не крути а часу все одно тіль 24 години в добі :)))

А тепер по суті:

Сережки - Ромашки

Pin It
 

Сережки - Бірюза

Класика завжди в моді :)

Сережки - Бірюза

Pin It
 

Сережки - Новорічні ялинки

Свято наближається ...

Так чи інакше, а відчуття новорічних свят в мене вже є. Для нашої сім'ї цього року свята будуть особливі, так як тепер в нас є доця. Стараюсь якомога частіше дивитися на світ її хоч маленькими, проте захопленими і цікавими оченятами. Як на мене то ці свята якраз і є родинні, дітки тішаться їм найбільше. Знаю, що багато чого вона ще не розуміє, але цьогорічну "казку" будемо робити саме для неї. Навіть якщо ці спогади не збережуться в її пам'яті, то хоч по фото можна буде відтворити.

Сережки - Новорічні ялинки

Pin It
 

Сезонні сережки

На дворі справжня осінь :))) листя зараз жовте-жовте, і то його вже небагато залишилося на деревах. Зима скоро, про що свідчать недавні опади снігу. Доречі, у Львові вже два рази падав сніг. Та не про це зараз.

Хоч я осінь і не сильно люблю, напевно мені складно адаптуватися з тепла на холод, проте це не заважає мені нею насолоджуватися. Приємно гуляти в парку, особливо до обіду, коли ще люду мало там ходить і шуму майже нема. Сісти на лавочку, дістати термос з гарячим чаєм та й помріяти.

Pin It
 

Брошка - Ромашка

Для тих хто переглядає Забаганку давніше, не секрет, що я обожнюю ромашки. Та й взагалі, ліпити я почала тому, що захотіла сережки у вигляді ромашок, а знайти на той час у Львові не змогла.

Pin It
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 17
UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.