RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Біжутерія

Сережки - Кокоси

Перед новорічними святами на блогах "кишить" новорічним настроєм та саморобками на цю тему. Трохи новорічного викладала минулого тижня :))) Зараз трохи літньо-екзотичного. Хоча ... якщо чесно, кокоси купляю завжди тільки зимою. Можливо в цей час якраз і є сезон на них, а можливо літом я просто не звертаю на них уваги :))) Якщо хтось більш досвідчений в цьому питанні, діліться думками.

Сережки - Кокоси

Pin It
 

Брошка Жук сонечко

Взимку часто бракує сонця. От і шукаємо для себе альтернатив, хтось у відпустку в теплі краї їздить, хтось в солярій ходить (сонця там правда мало, така собі імітація :)), а дехто, - жучків сонечок ліпить, себто я :))))

Брошка - Жук-сонечко

Pin It
 

Намисто - Хризантеми

Так, як свята вже близько, захотілося зліпити щось таке вишукане та святкове. Виявилося, що і під "кежуал" (повсякденний одяг) також непогано дивиться :)))

Намисто - Хризантеми

Pin It
 

Сережки - Для Снігурочки

Хто з дівчаток в дитинстві не мріяв побути снігурочкою на новорічному ранку. Не знаю як ви, а я страшезно заздрила високим білокурим дівчаткам, яким завжди перепадала ця роль. Подорослішавши, нащастя, комплексу повязаного з цим не залишилося :))) З теплотою в серці, згадую моменти, як я весело розказую віршика Дідові Морозу та отримую мішечок з цукерками.

Продовжуючи зимову тему, показую ще одні сережки. Як на мене, в таких сережках будь-яка "доросла тьотя" може відчути себе в ролі Снігурочки:

 

Сережки - Сніжинки

Pin It
 

Браслет - Сніжні кулі

Вчора знайомилися з соляною технікою. Як ви вже зрозуміли, вона досить проста, підходить для тих, хто тільки починає працювати з полімерною глиною. Часом бракує просто ідей куди застосувати ту чи іншу техніку. Ось вам для натхнення браслетик:

Браслет - Сніжні кулі

Pin It
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 17
UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2019 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.