RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Блог

Вчимо англійську

Англійська з пелюшок

Першу спробу вчити англійську мову почали робити, ще коли Софійці було тільки п'ять місяців. Реакція була дуже неочікувана, вона голосно і довго реготала :))) Для себе я це можу пояснити тим, що в такому віці дітки вже розрізняють якою мовою говорить мама і оточуючі. Тому аглійська їй здавалась, напевно, просто як "сю-сю" (доречі, страшезно не люблю коли діткам сю-сюкають). Або моя англійська і дісно смішна, не виключаю :D.

Pin It
 

Бізе в мікрохвильовці

Ось таку гору бізешок (+ ще декілька, які я встигла схрумати поки готувались інші Embarassed) наробила вчора за декілька хвилин :)))). Хто хоча б раз готував бізе, знають, що воно готується близько години при низькій температурі. Одним словом, доооовго.

Та ще й не завжди виходить. В мене воно то не підросло, то підгоріло, то ще якась халепа. А тут 1 - 1,5 хвилина - і, о диво, порція тістечок готова :)))))

Pin It
 

Технічні новинки

Можливо дехто вже помітив, нещодавно на "Забаганці" з'явився віджет перекладу на англійську та російську мови. Для більшості постійних читачів це непотрібна річ, проте, якщо ви не знаєте української або захоче читати забаганку іншою мовою, то цей сервіс для вас. Переклад відбувається за допомогою Google Translate, тому місцями він неточний та часом дуже веселий :))).

І ще один технічний сервіс, для читачів. Тепер ви можете отримувати повідомлення про нові статті із zabahanka.com.ua на вашу електронну скриньку. Для цього просто введіть свою електронну адресу у поле "E-mail підписка" та натисніть "Далі".

Cподіваюсь, ці новинки стануть вам у нагоді. І, якщо у вас є якісь пропозиції щодо покращення "Забаганки", залюбки вислухаємо.

П.С. Дякую своєму коханому матраснику, за мої технічні забаганки. :)

Pin It
 

Нагорода

Урррррррра!!! Мій блог вперше виграв нагороду Cool.

А нагородила мене Хмаринка з блогу "Зроблене руками". Дякую Kiss, дуже приємно, що мої "каляки-маляки" читають і комусь навіть подобається :))).

 Award

Pin It
 

Відпустка

Я вже згадувала раніще, що нещодавно повернулась з відпустки. Чи то відпустка була задовгою, чи то закороткою (якраз погода така, тільки й річці, озері, морі... десь сидіти), але до звичного графіку ще так і вернулась.

Про саму відпустку... Цього року довго планували відпустку, думали податись в Європу. Але спочатку з роботи немогли вирватись, потім коли нарешті відпустили у відпустку, Європу затопило, і хто слідкував за новинами затопило "конкретно". По ходу прийшлося придумувати "план Б" Smile. Так і виникла ідея поїхати в Пітер.

 

Pin It
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 5
UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.