RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Різне

Прикраси на волосся своїми руками

Недавно від Христі дізналась, що моя, тепер вже колишня, співробітниця Юля разом зі своїм чоловіком виїхали на ПМП до Австралії. З одного боку шкода, що такі хороші люди і спеціалісти виїжджають з України, з іншого боку, я їх дуже розумію (в деталі вдавись не буду ... думаю багато хто так думає). Віднедавна Юля завела свій блог, де вона пише про різні цікаві ситуації з життя, в основному, свого "нового" життя.

На днях Юля писала про цікаву традицію. Австралійці щороку святкують кубок Мельбурна - найбільші кінні перегони в Австралії. Так ось, в цей день всі жінки носять капелюшки. До свята навіть відкриваються спеціальні розпродажі капелюшків. Юля свого капелюшка-квіточку зробила сама:

капелюшок-квіточка

Pin It
 

Молоді таланти - випуск №12: Наші перші шедеври

Давно  рубрика "Молоді таланти" не публікувалась на Забаганці. Не знаю, чи то не цікаво, чи соромно, чи просто не хочеться ... тим не менше, знайшла маленького таланта :))).

Ось мій перший шедевр

Pin It
 

Відбиток ніжки малюка

Подобається мені бути мамою О:-))) Малятко так швидко росте і розвивається, не встигаєш і оговтуватися. Переглядаю фотки п'яти, шести чи, навіть, семи місячної давності, і аж не віриться, що ще зовсім недавно доця була настільки маленькою і безпорадною. Пригадати ці щасливі миті допомагають численні фото та відео ... або ж відбитки малесеньких ніжок та ручок :))))

Ось цей "чарівний" відбиток моєї маленької донечки в 6 місяців.

Pin It
 

Коробочка із полімерної глини

Задум зробити коробочку з'явився коли нас запросили до друзів на весілля. Так не хотілося складати гроші в стандартний конверт з написом "З днем весілля!".

Pin It
 

Картки Домана (ранній розвиток дитини)

Кому з батьків не хочеться виховати свого "власного" Innocent вундеркінда? Та всім хочеться, однозначно всім.

Картки домана
Черговий раз перечитуючи форуми та численні статті по догляду та розвитку дитини, привернула мою увагу методика раннього розвитку дитини за методом Глена Домана.
Pin It
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 12
UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.