RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Різне

Банка для солодощів

Вже писала недавно, задекупажилась я ))) Ось одна з останніх робіт:

Банка для солодощів

Вдома завжди знайдеться щось кави, чаю. Чи то печиво якесь, чи сухофрукти, цукерки або, на крайняк, карамельки. І завжди воно по кульочках, корзиночках, тарілочках, коротше кажучи "як-небудь".

Pin It
 

Квіти валяні із шерсті

квіти зваляні із шерсті

Недавно я писала, що "нажила" собі нове захоплення, - валяння шерсті ))). Етап валяння кульок, наразі, закінчився, тепер валяю квіти. Так, доречі, скажу, що і за берет взялася, але судячи з того, що наразі виходить (а точніше не виходить) може й не побачить світ цього мого творіння :Р.

Pin It
 

Підставка для інструментів в техніці декупаж

Останнім часом захопилася декоруванням різних "штучок". Надекупажила купу всього різного ))) Почну показувати з підставки для інструментів. Колись я вже показувала подібний стакан в техніці декупаж. З часом інструментів стало більше і вони вже туди не поміщаються. Поєднала корисне з приємним і ось що з цього вийшло:

 

декупаж

Pin It
 

М'яка розвиваюча книжка

Доведено, що найбільш динамічнішого розвитку людина зазнає на першому році свого життя. Не буду розписувати скільки всього чудового та грандіозного відбувається з людським тілом та розумом (чи то інтелектом) за цей період. Коротше кажучи, фізичним та інтелектуальним розвитком дитини варто почати займатися якомога раніше. Це зовсім не значить, що зранку до ночі "штурмувати" дитину книжками, енциклопедіями, тренуваннями, зарядкою і т.д., все має бути в міру!!! і, дуже бажано, в ігровій формі.

На Забаганці я вже писала та показувала наші саморобні іграшки, методики розвитку. Можливо ви читали та бачили фотографії, як ми з донечкою плаваємо в басейні та робимо масаж-гімнастику. Як на мене, все це важливо, тому стараємося встигнути якомога більше та урізноманітнити наші щоденні ігри.

М'яка розвиваюча книжка

Pin It
 

В'язані іграшки

Цікаво, чим зайняті мамусі, поки їхні дітки сплять в парку під час прогулянки?

Більшість просто прогулюється, дехто читає журнал чи газету, рідко якусь книжку. Я все це також роблю, але часом здається, що час використовую дуже неефективно. В один з таких моментів я почала в'язати гачком. З в'язанням на спицях в мене трохи кращі справи, а от гачком в'язати вчилася сходу. Спочатку пробувала шукати схеми, згодом зрозуміла, що поки я навчуся читати схеми і в'язати перехочеться. Так що петелька за петелькою і ось вийшло:

Іграшки звязані гачком

Pin It
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 12
UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.