RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Молоді таланти - Випуск №2

Не перестаю радіти і дивуватись скільки талановитих людей поруч, і які чудові та практичні речі вони придумують. Так виходить, що на свята ідей та саморобок більшає Innocent. Це спонукало мене випустити позачерговий випуск Молодих талантів, хоч, спочатку планувала, що випуски будуть по понеділках. Ну нічого, головне щоб талантів не зменшувалось і вам хотілося ділитися ними Smile.

Сьогодні буду знайомити вас з чудовою людиною і, безперечно, талантом Олександрою Cool:

 Деревце для біжутерії

Привіт усім. Мене звати Леся.  Відколи себе пам’ятаю я займалася виготовленням «саморобок». Причин було багато: то на Миколая, то подарунок на іменини, то просто несподіванка комусь з близьких. Зараз мені 23 роки, робота займає багато вільного часу, але коли приходить натхнення, від нього не сховаєшся Smile. Ідея з Деревцем має свою історію. Спочатку я робила бісерні деревця для прикраси оселі, вони можуть бути різної кольорової гамми, символізуючи певну пору року, або певний вид дерев. Особливо гарно виглядає таке деревце коли на цього попадає світло Smile:
 Дерево з бісеру

Згодом в мене виникла потреба десь розміщувати свої сережки (яких назбиралося ой як багато). Отож я подумала: а чому б не зробити деревце для сережок: і гарно, і практично. Може бути багато варіацій: основа переважно з дроту,  який можна обробити, обтягнути і прикрасити чим завгодно, а можна залишити і в «чистому» вигляді.

 Деревце для біжутерії

Ідея знайшла своє місце, і ось недавно ще одне деревце народилося на світ Smile Ми його робили невеличким гуртом подрузі на день народження. А ось результат:

Деревце для біжутерії    Деревце для біжутерії

Ідея безперечно суперова. Сама вже майже місяць пробую заставити себе доробити своє деревце з бісеру. А тепер ще й нова ідея з'явилась і я вже й собі хочу таке деревце. Леся правильно підмітила, що у дівчат завжди багато різної біжутерії, яка зберігається десь по скриньках, а маючи таке деревце завжди легко можна відшукати потрібну "штучку" дуже легко.

Леся, і решта гурту, які приклалися до створення дерева, ви молодці!!! Так тримати! Творіть, діліться з нами ідеями, або просто викладайте роботи, ми полюбуємось разом з вами Innocent.

Молоді таланти - Випуск №1

Pin It
 
Схожі публікації:

Коментарі   

 
OlyaC
0 #1 OlyaC 26.11.2009, 15:25
:D вау, яка краса! і справді, зручна штука - в пуделку шукати кульчики важко - а так все на видноті :)

Олесі - ріспект! @-->-

От якби Забаганка ще МК організувала... ;-)
Цитата
 
 
Xanka
0 #2 Xanka 26.11.2009, 15:36
МК хіба з Лесиного дозволу :oops:. А для себе думаю щось подібне зроблю :-)
Цитата
 
 
Світлана
0 #3 Світлана 26.11.2009, 18:00
Вау, вау, вау :-) Мушу і собі таке деревце зробити. :-* Думаю тут головне бажання і натхнення,а як деревце не вийде, то абстракція буде просто чудова.
Леся - молодчинка!!!!Т ак тримати!!!!!!! 8)
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.