RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Янгол

Вже всі, напевно, помітили, що новорічний настрій починає потрохи "літати" серед нас. Багато хто вже спланував де і з ким хоче зустрічати Новий рік, на блогах з'вляються ідеї новорічного декору та подарунків.
Я й сама вже мимоволі взялася за новорічні забаганки. Наразі викладаю ось такого янголика:

  янгол

Як це робиться:
Зі шматка фольги формуємо конус. Розкатуємо шар пластики і міцно притискаємо до фольги (форма конуса залишається). В даному випадку, я зробила перехід кольору, не знаю чи добре видно на фото, але в живу це перехід з насиченого фіолетового в блідий рожевий. В конусі робимо чотири дірки, куди згодом прикріпимо руки і ноги янгола.

Далі беремось ліпити голову, робимо кульку з пластики тілесного кольору, зубочисткою формуємо очі та рот. З маленької кульки пластики робимо ніс. За таким самим принципом робимо вуха.

Щоб зробити руки, спочатку робимо кульку і акуратно приплющуємо її. Вирізаємо пальчики, як на малюнку. Зубочисткою робимо маленькі дірки в районі зап'ястя, це потрібно буде при склеюванні. Ноги так само, спочатку робимо кульку, трохи видовжуємо її, розрізаємо пополам і вирізаємо пальчики. Робимо дірки для майбутнього скріплювання. Нігтики на руках і ногах робимо зубочисткою.

З пластики жовтого кольору вирізаємо зірку, формочкою або по шаблону. Накриваємо нею конус, формуємо комір. Крильця вирізаємо з кружечка пластики.

Кріпимо голову та крильця до тулуба. За бажанням, робимо рельєф на платтячку, крилах та комірі. Далі все запікаємо. Руки та ноги близько 10 хв, тіло - десь 30 хв.

Коли вистигне, склеюємо все докупи. Для цього відрізаємо шматки вощеного шнура потрібної довжини, приклеюємо нитки спочатку до тулуба, потім на кінцях клеїмо руки та ноги відповідно. Я клеїла на Суперклей. Довго мучилась з чого б то зробити волосся. В дитинстві , пам'ятаю, робила волосся для ляльки з ниток (назви не знаю). Відповідних ниток на господарстві не знайшлося, проте найшовся шматок кожушка білого кольору. Його я пофарбувала в жовтий. Здогадайтесь чим.....куркумою - це приправа така яскраво жовта Cool. Посушила феном та приклеїла так само на Суперклей. Трохи підрівняла зачіску ножницями та побрискала лаком для волосся Innocent.

Потім все, крім волосся, лакуємо. За бажанням окремі елементи можна покрити блискітками.

    

      

Тож маючи пару годин часу і трохи натхнення, можна зробити ось таку забаганку, яку можна використати як в декорі, так і як новорічний подарунок Laughing.

 янгол   янгол

Використані матеріали: полімерна пластика (глина), фольга, вощений шнур, Суперклей, лак.
Розміри: 10 - 12 см.

Pin It
 
Схожі публікації:

Коментарі   

 
Світлана
+1 #1 Світлана 11.11.2009, 16:33
:-) Який милий, дуже схожий на майстриню, що його зробила))))))) ;-)
Цитата
 
 
ОляЧ
+1 #2 ОляЧ 11.11.2009, 16:36
:-) ой, яке гарненьке сотворіння :) викликає усмішку і радість :)

вам вдвох такі чудові ідеї приходять ;)
Так тримати, молодці!
Цитата
 
 
Xanka
+1 #3 Xanka 11.11.2009, 16:38
Дякую, дівчата О:-))))
Цитата
 
 
Федя
+1 #4 Федя 11.11.2009, 17:15
:-) клас, далеко Данєцкім до таких речей, в них усьо па другому http://roman-matys.livejournal.com/19760.html
Цитата
 
 
Федя
+1 #5 Федя 11.11.2009, 17:15
:lol:
Цитата
 
 
Xanka
+1 #6 Xanka 11.11.2009, 17:23
Як на мене то купити подарунок завжди встигнеш, а коли є час і якась кльова ідея, то можна спробувати щось руцями зробити :-*. Саморобні подарунки і сприймаються тепліше, бо вони зроблені з душею і дуже часто спеціально для конкретної людини, а не під шаблон незнайомою китаянкою :lol:.
Цитата
 
 
hmarynka
+1 #7 hmarynka 11.11.2009, 21:30
дуже миленьке чудо!
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2019 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.