RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Сережки "Яблука" (доповнення)

Думаю всім, хто веде блоги приємно, коли їх читають, а тим паче коментують і цікавляться роботами Innocent. Я, звичайно, також тішуся з цього і завжди намагаюсь швидко і якомога інформативніше відповідати на запитання і зауваження. Відвідувачка Оксана попросила трохи детальніше описати техніку виготовлення сережок "Яблука". Тож для Оксани та інших зацікавлених осіб викладаю доповнення до попередньої статті, сподіваюсь знадобиться Smile)).

1. Практично кожен свій виріб я починаю з виготовлення шаблону. Для цього на папері малюємо яблуко і акуратно вирізаємо.

Шаблон

 2. Шматок пластики розкатуємо товщиною близько 3-5 мм, прикладаємо шаблон і акуратно вирізаємо яблука.

3. Для виготовлення листочка я використовувала нехитре приспособлення - жіночу бритву для гоління :). Отже, беремо шматок пластики притискаємо до ручки бритви, акуратно відділяємо пластику від "штампу", придаємо листочку потрібну форму.

 Листок

4. Запікаємо близько 20 хв при температурі 110 градусів (залежить від пластики, дивіться на упаковці). Листочки напевно, ватро запікати менше, щоб не згоріли, це вже дивіться по ситуації, якщо темніє або підгорає, швиденько виймаємо з духовки.

5. Після запікання готовий виріб фарбуємо. Я завжди використовую акрилові фарби. Щодо техніки фарбування, то спочатку наносимо світліші відтінки фарби біля черешка, потім розтушовуємо від країв всередину темнішою фарбою, створюємо ніби об'єм. Хоча тут все залежить від фантазії і настрою :). Листочки фарбуємо спочатку темно зеленою фарбою повністю, потім легенькими мазками пензля або губки, випуклість малюємо світлішою фарбою. Сподіваюсь на малюнку видно рельєф Innocent.

6. Коли підсохне фарба, лакуємо готовий виріб акриловим водорозчинним лаком.

7. І вкінці збираємо все до купи. Незнаю чи потрібне пояснення тут, з малюнка ніби і так все зрозуміло, якщо ні - запитуйте :)

 Сережки - Яблука

Pin It
 
Схожі публікації:

Коментарі   

 
Оксана
0 #1 Оксана 29.09.2009, 19:00
Дуже дякую , що ти виконала моє прохання! :lol: Це мені дуже допоможе при виготовленні сережок... :-)
Ще раз дякую, і звичайно в подальшому буду навідувати твій сайт щоб помилуватися твоїми роботами і взяти з них щось цікаве ;-)
Цитата
 
 
chrishoneybee
0 #2 chrishoneybee 29.09.2009, 23:46
От щодо збирання докупи: я так розумію гачечки для сережок купуємо в магазині гудзиків. А як щодо зєднувальних елементів, аля петельок між елементами? Вони також купуються, чи з дротиків якихось формуються?
Цитата
 
 
Xanka
0 #3 Xanka 30.09.2009, 10:17
2 Оксана: прощу, рада якщо допомогла ;-).

2 chrishoneybee: так :-), гачки в магазині гудзиків. Я купляю на Коперніка, біля палацу Потоцьких, вибір досить непоганий + є купа всіляких приспособлень, кріплень і т.д. А стосовно петельок, вони також продаються, але я роблю сама, так дешевше :-). Доречі дріт продається в тому ж магазині. А техніка проста, намотуєш пружинку на якусь палочку, наприклад олівець, або ще краще якщо в тебе є круглогубці, потім бокорізами розрізаєш колечка і все впринципі ... петельки готові :-). Якщо не дуже зрозуміло, ще можу добавити фото-МК як це робиться.
Цитата
 
 
letrodectus
0 #4 letrodectus 01.10.2009, 16:34
давай фото-МК будь-ласочка. мені все більше і більше починають подобатися твої вироби, що думаю може то і собі таким зайнятися :)
Цитата
 
 
Xanka
0 #5 Xanka 01.10.2009, 16:48
Куль 8) побільше б народу приєдналось, можна буде і по ліпці зустрічі організовувати :-*.
МК обов'язково добавлю :)
Цитата
 
 
настя
0 #6 настя 16.06.2010, 20:03
мені дуже подобаються твої вироби!!!
де ти береш пластик??
Цитата
 
 
Xanka
0 #7 Xanka 16.06.2010, 20:38
настя, у Львові пластика продається в "АртСкринці" а ще можна замовити через інтернет. Я замовляла тут http://www.bebik.com.ua/category/131/offset-0.html (польська пластика)і
http://clayshop.eu/ (fimо)
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2019 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.