RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Корона Снігової королеви

Наближаються свята, а з ними і дитячі ранки в садках, школах. Моя донечка цього року має роль Завірюхи, чи то Снігової королеви. Платтячко біле є, туфельки з блискітками подарувала бабуся напередодні, залишилася справа за малим, - потрібна корона :)

Корона Снігової королеви

З гарячки, навіть, купили одну, ще пару мали вдома, але вони більше схожі на корони принцес. Тому, прикинувши, побравзавши, надумала спробувати ще одну зробити. Тим більше куплена і так є про запас. Порившись трохи в інтернеті, знайшла класний, як на мене, майстер-клас. Вирішила зробити дещо подібне з того, що було під руками вдома. Заодно і вам показати, може комусь ідея стане в нагоді і ви теж ще встигнете таку чи подібну зробити, поки є ще пару днів до свят.

Корона Снігової королеви

Корона Снігової королеви

З того, що в мене було вдома і знадобилось для корони:

  •   - пластиковий або металевий обруч;
  •  - блискуча тканина;
  •  - клей-пістолет зі стержнями;
  •  - блискітки.

Спочатку підготувала собі основу. Пластиковий обруч обклеїла блискучою тканиною. Це робити зовсім не обов'язково, залежить яка основа у вас. Наприклад, якщо обруч підходящого колору, то можна і так залишити або пофарбувати фарбою чи обсипати блискітками.

Потім взяла шматок пергаменту і витиснула на нього багато різних за формою і розміром "бурульок", як поодиноких, так і пучками. Ті, що найвищі додатково зміцнила дротиком, щоб не провисали, типу армувала їх. Тобто лила клей по дротику. Коли вистигло, дротик стає непомітний. Тоді всі "бурульки" приклеїла до обруча. Можете не переживати "бурульки" від якісного пергаменту відходять пречудово.

Одразу раджу запастися жилками до клеєвого пістолета, так як їх іде близько 6-10, залежності від розмірів самих жилок і кількості бурульок.

Тоді, коли основна конструкція була готова, обмазала все клеєм ПВА (думаю може бути і якийсь інший) і густо обсипала дрібними блискітками. У мене були срібного, білого та блакитного кольорів. Коли все повністю висохло, на термоклей приклеїла блискітки-сніжинки. В мене вони залишилися з минулого року. Їх я купила в магазині швейної фурнітури. Тоді це коштувала близько 25 грн за пакетик (приблизно 50-60 штук, хоча я їх не рахувала). І вуаля:

Корона Снігової королеви

Корона Снігової королеви

З наступаючими вас святами! Будьте чемними і чекайте Святого Миколая :)

Pin It
 
Схожі публікації:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2019 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.