RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Фотопазл

Ку-ку! Ще не перестали переглядати Забаганку чи раптом нового допису не з'явилося? Супер )))

Фотопазл

Літо вже майже промайнуло. Тішить, що видалося насиченим цього року.

Може здатися, що я закинула саморобки, та, насправді, хіба трохи темп збавила ;))) Часу вільного не так багато, як хотілося б, тому коли він з'являється, швиденько щось "крафтю", а от викласти руки не доходять. В міру дорослішання донечки, спить вона менше, цікавиться буквально всім чим зайнята мама, от і приходиться творити щось таке, щоб обом цікаво (або хоча б їй ;))) ). Нещодавно зробили пазлик:

фотопазл

Процес створення трохи відзняла, заодно і вам показую. Трохи розпишу детальніше, раптом з фото не все зрозуміло.

1 - Взяли чотири дерев'яних кубики (хоча на фото часом і 5 в кадр влізло, та 1 з них відношення до цього проекту немає).
2 - Помалювали їх білою акриловою фарбою. Можна  ґрунтувати спеціальною ґрунтівкою для дерева або взагалі пропустити цей етап, якщо фон не проступатиме після приклеєння малюнка.
3 - Отримали заготовки для подальшої роботи.
4 - Роздрукували зображення майбутнього пазла. Наші кубики розміром 3,8 х 3,8 мм. Тому, я у фотошопі завчасно розмітила собі квадрати 3,8 х 3,8 мм і підігнала фотографії і букви до цього розміру. Якщо ваш принтер, як і наш, струйний, то зображення бажано збризнути лаком для волосся або ж акриловим у флаконі, якщо маєте такий у наявності. Ця нехитра процедура дозволить вашому малюнку залишитися нерозмазаним при приклеюванні. Далі сушимо зображення ( можна феном доля волосся).
5 - Розрізали картинки по розмічених лініях. Тоді приклеїли їх до кубиків лаком для декупажу або ПВА. Після повного висихання кубики можна полакувати.

фотопазл

Ще ракурси:

Фотопазл

фотопазл

Pin It
 
Схожі публікації:

Коментарі   

 
Nastya
0 #1 Nastya 27.08.2012, 19:02
Как всегда очень занимательно для малышки. Я тебя как мама понимаю :) У меня тоже дела делаются, а вот руки до "написать пост" не доходят. Может на днях свершится чудо и я напишу пост про развивающую книгу из фетра. Оксана, ты слышала про ярмарку мастеров в Черновцах (22-23 сентября), не думала вообще поучаствовать? Я вот никак решиться никак не могу.
Цитата
 
 
Xanka
0 #2 Xanka 29.08.2012, 14:40
Дякую, Настя :) Про ярмарку не чула. Стосовно того, щоб брати участь, я не дуже то й маю з чим, треба готуватися напевно до таких подій. В мене зараз "на порядку денному" Софійка йде в садок і купа бюрократії, особливо з поліклінікою. Може ти більше робиш, тим більше їхати спеціально нікуди не треба, то може й варто поучаствувати, заодно з однодумцями познайомитися %)
Цитата
 
 
marishka_curlyG
0 #3 marishka_curlyG 29.08.2012, 20:06
ух ти!НАРЕШТІ!!!
вчора переглянула вашу нову ідейку- сьогодні вже з сестричкою втілювали в життя!
набрали старих кубиків і почали клїти-приклеюва ти тато,мама,Соня ( нашу,до речі,так само звати :),а на іншу сторону ведмедика причепили!
дякуємо вам! ;-)
Цитата
 
 
Xanka
0 #4 Xanka 29.08.2012, 21:00
Наздоровя :lol: рада, що сподобалась ідея ;-)
Цитата
 
 
Nastya
0 #5 Nastya 03.09.2012, 01:05
Я пересмотрела все свои за и против и отложила пока участие в выставке по многим причинам, но обязательно пойду посмотреть как всё там происходит :)
Мне пока даже страшно представить когда и у нас с садиком вся эта тягомотина начнётся. Терпения вам с бюрократами :)
Цитата
 
 
Natali Shpak
0 #6 Natali Shpak 18.09.2012, 11:43
чудова ідея!!! дякую ))
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2019 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.