RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Різнокольорове намисто

Привіт! Як поживаєте?

Заодно напишу, як в мене справи. Загалом добре :) Досі ще критично бракує часу, розриваюся між вихованням доньки, купою буденних справ та творчістю, точніше б сказала "крафтінгом", але не знаю української аналогії цього слова. Пробую різні підходи в покращенні селфменеджменту. Доречі, як знаєте якісь корисні поради як його покращити, поділіться зі мною будь-ласка.

Про виховання доці час від часу пишу, сподіваюсь інформація корисна. Про буденні справи, напевно, писати не варто і так всі знають які вони і скільки :D. А щодо крафтінгу, то от одна з недавніх робіт:

Намисто - Акварель

Якщо не помиляюсь, техніка називається "акварель". Ідея не моя, взята звідси. Суть полягає в тому, що розкатується шар полімерної глини, я брала приблизно 50 грам на це намисто. На глині робляться хаотичні надрізи ножами  та / чи катерами різної форми та посипаються сухою пастеллю. Зі шматків цієї глини робляться кульки. Ще одна хитрість, щоб зекономити матеріал та трохи полегшити конструкцію я "начиняю" намистинки фольгою. Тобто, беру шматок фольги, скочую з неї кульку та обклеюю полімерною глиною, можна в декілька шарів, так навіть краще виходить.

Намисто - Акварель

У мене все на сьогодні. Гарного вам дня!

Pin It
 
Схожі публікації:

Коментарі   

 
Lioniel
0 #1 Lioniel 01.02.2012, 18:29
Дуже гарне, ніжне та дівоче намисто!
Цитата
 
 
NataS
0 #2 NataS 01.02.2012, 20:33
Дуже красиве намисто!Сподоба лась твоя хитрість з фульгою :), а не важко потом дирочки робити якщо там всередині шарік з фульги?
Цитата
 
 
Xanka
0 #3 Xanka 01.02.2012, 22:29
Цитую Lioniel:
Дуже гарне, ніжне та дівоче намисто!

дякую ;))) від коли маємо доцю, мене чим далі більше на "дівоче" тягне :-)
Цитую NataS:
Дуже красиве намисто!Сподобалась твоя хитрість з фульгою :), а не важко потом дирочки робити якщо там всередині шарік з фульги?

дякую! Наталя, я кульки не дуже тугі катаю, тому не важко. І ще дірочки роблю металевим стеком, зубочисткою напевно важко буде.
Цитата
 
 
ucraniana
0 #4 ucraniana 02.02.2012, 14:16
Підкинула мені ідею з фольгою, дякую! Я, правда, не ліплю, а в"яжу і мені треба були дерев"яні кульки для одного проекту, але я до них ніяк не доїду. А фольга завжди є!
Про самоменеджмент :) Мене надихає спільнота флайледі (http://flylady-ru.livejournal.com/ - маса хитрощів ведення домашнього господарства), книга Яни Франк "Муза и Чудовище" (купила, коли була вдома, тепер вже декілька разів перечитала) та спільнота "Психология ребенка от А до Я" http://psy-baby.livejournal.com/ (зрозуміти краще поведінку і стан дитини допомагає зекономити час і сили). А так - хронометраж, "пріоритетизаці я", розподіл хатніх обов"язків з чоловіком (має свій список справ за днями тижня).
Коли малий спить - роблю своє. В "своєму" - розставила пріоритети і деякі проекти відклала до певного часу, дитина - головніше. Коли малий не спить - роблю більшість речей з ним: і він вчиться жити, і я маю його перед очима. У зекономлений час - займаємося цікавощами.
Цитата
 
 
Olya C
0 #5 Olya C 02.02.2012, 17:12
Оксанко, намисто чудове: таке ніжне й справді акварельне! :-)

Про тайм-менеджмент - таки-так,"реакт ивні леді" справді надихають, вже давно сподобалась їхня 31-денна схема для початківців.
Але підозрюю, що ти вже така хороша господиня, що рубрика "для новачків" - не для тебе :lol:
Цитата
 
 
Julie
0 #6 Julie 03.02.2012, 13:37
Такі чудові вийшли! Мені нагадали дитинство - такі круглі жуйки :-)
Цитата
 
 
Xanka
0 #7 Xanka 03.02.2012, 15:33
Дівчата, дякую за поради і компліменти :)
Про фрайледі читала, але не заглиблювалася. Тепер переглянула і думаю даремно, дещо цікаве для себе вже знайшла )))
До психології ще не добралася, все по черзі :) Доречі, по дитячій психології читаю зараз Міхаеля Вінтергоффа "Чому наші діти стають тиранами або загублене дитинство", Славік купив. Кому не попадалася, раджу переглянути :)
Цитую Olya C:

Але підозрюю, що ти вже така хороша господиня, що рубрика "для новачків" - не для тебе :lol:

Оля, дякую за підтримку :oops: Ніби і непогано справляюсь, та інформація лишня не буде :D Тим більше, перевірена і випробувана вже кимось :-)
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.