RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Як весело провести час

Примудрилися ми, а точніше Софійка, захворіти одразу ж після Різдва. Та й хворіли так, що гуляти не ходили майже тиждень ((( висока температура стійко трималася. Хворіти впринципі важко, а коли хворіє дитина, то й поготів важко. Щоб полегшити ситуацію і "якісно" провести час, вирішила зайняти доцю творчістю,  так як з іграшками бавитися вона не хотіла.

Аплікація - Акваріум

Однією з перших робіт, за цей період, стала аплікація з кольорового паперу. Аплікації робили вже неодноразово, тому Софійка підключилася одразу. Вирізали акваріум та рибки і стали їх клеїти. Я приклеїла всього одну рибку, решту клеїла доця. Саме вона вибрала напрямок "руху" рибок і їх розташування. Щоб трохи "оживити" аплікацію, домалювали деталі фломастерами :)))

Далі ми взялися за малювання. Останнім часом малювання фарбами Софійчине найулюбленіше заняття. Як правило, доця малює пензлями. На цей раз малюнок штампували саморобними штампами. Штампи ми вирізали з картоплі. Ідея не нова, але раптом, якщо комусь цікаво, то такі штампи робляться так: беремо каттер для печива і вдавлюємо його в картоплю (яблуко, кабачок, ...), обрізаємо картоплю поза формочкою і отримуємо саморобний штамп :)))

Штампування саморобними штампами

Наступна робота - футболка для мами. В рукодільному магазині натрапила на цікаві фарби, ось як на фото вище, кольорові для малювання по тканині. Позиціонуються виробником як дитячі і коштують всього 9 гривень. Таким чином, маючи білу футболку, фарби по тканині та малюка з велитеським прагненням до малювання, отримала ексклюзивну футболку :)))

Розмальовування футболки

На наступному колажі ще купа всякої всячини. Спробую по порядку розписати що тут є. Перше, що кидається в очі, велитенcький метелик. Він зроблений з картонної труби від паперових рушників та кольорового паперу. Декорований клейким декоративними очками та фарбами. Наступне, що тут є, - квіти з трубочок для коктейлів та гофрованого паперу. Також тут є гіпсові фігурки, розмальовані фарбами.

Татко теж не відставав, разом з донечкою вони вирізали жабку з кольорового паперу, зліпили зайчика і черепашку.

Колаж з наших саморобок

Софійка, напевно, оцінила працю батьків :))) віддячувала, як могла. Татові допомогла відремонтувати велосипед, а мені допомагала робити печиво. Відео цього процесу ось тут.

Допомагає таткові ремонтувати велосипед

Печемо печиво

Дякую, що дочитали! Приємного вам дня!

Однією з перших робіт, за цей період, стала аплікація з кольорового паперу. Аплікації робили вже неодноразово, тому Софійка підключилася одразу. Вирізали акваріум та рибки і стали їх клеїти. Я приклеїла всього одну рибку, решту клеїла доця. Саме вона вибрала напрямок "руху" рибок і їх розташування. Щоб трохи "оживити" аплікацію, домалювали деталі фломастерами :)))
Pin It
 
Схожі публікації:

Коментарі   

 
Lioniel
0 #1 Lioniel 23.01.2012, 17:23
Ой, Дяки, ви сьогодні просто вбиваєте наповал! Манюня на всі руки майстриня!

Джу теж все хоче вирізати ножицями, а я щось не можу підійти до того... Думаю, може зарано? А по вам бачу, що вже давно пора!))

Найтяжче коли хворіють всі і одразу - от ми так після НР захворіли :( Тільки чомусь батьки без температури сил не мають, а доня скаче, незважаючи на стійку 39.
Більше в цьому році ніяких хвороб, окей?)
Цитата
 
 
Xanka
0 #2 Xanka 24.01.2012, 00:53
Lioniel, ми почали вчитися користуватися ножицями десь в 1,4 - 1,6 вже й не згадаю точно. Починали з повністю пластикових, зараз вже користується Софійка дитячими металевими, з заокругленими кінцями. По прямій вже навіть виходить різати :)
Коли всі хворіють напевно капець як важко. В нас тільки Софійка хворіла.
Домовились більше не хворіти ;-) і ви теж не хворійте :-)
Цитата
 
 
Ania
0 #3 Ania 25.01.2012, 14:25
класно! я зразу згадую своє дитинство... бо дивилась польське ТВ,і там щодня робили всякі такі веселі МК 8)
Цитата
 
 
Julie
0 #4 Julie 27.01.2012, 03:49
Які ж ви молодці! Знаю багато батьків роблять все навпаки: пошвидше і щоб дитина не заважала, а ви залучаєте Софійку до всього!
Цитата
 
 
Світланка
0 #5 Світланка 27.01.2012, 15:34
А ми поки хворіли теж татові аплікацію зробили - пташку на шнурку :-) Він так зрадів, забрав на роботу, щоб тепліше працювалось)))) )Аня і ножиці це ще трохи "жесть", але ми вчимось :lol:
Цитата
 
 
Xanka
0 #6 Xanka 27.01.2012, 17:27
Ania, дякую ;) підозрюю, що мода поширилася вже і на наше ТВ, точно не знаю, бо телевізор ми, на щастя, не дивимося :)

Julie, дякую :) Я раніше думала, що маю встигнути все поробити, поки Софійка спить. Зараз, трохи з досвідом, трохи начитавшись, зрозуміла, що всього я і так не перероблю. З віком діти сплять менше, тобто якщо б і далі керувалась таким принципом, то і страшно уявити :lol: А тут, якщо залучати малюка до роботи, вона звикає, що може робити певну роботу сама, чи з допомогою, та ще й розвиваючі заняття, краще не придумаєш. Це певною мірою така собі інтерпретація методики Маріїї Монтесорі, і часу додаткового не вимагає і так ці справи треба робити :))))

Світланка, молодці! ми також періодично таткові на роботу щось робимо, як він каже, піднімає робочий дух ;-)
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.