RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Новорічний МК для дітей

Міні іграшки на ялинку

Цього року мені випала МЕГАчудова нагода провести новорічний майстер клас з ліпки для діток :).

Все почалося ще влітку, коли ми разом з Малечівцями поїхали до літнього табору на вихідні. Суть табору була не тільки відпочити, але й розважити / розвинути всебічні здібності наших малюків. Я зголосилася поліпити з дітками. Фото з цього дійства тут. Так ось, після вдалого старту було багато бажаючих ще раз поїхати в табір та ще побавитись. Так вже склалося, що табір №2 так і не відбувся. Але виникла ідея зібратися ще раз та поліпити з дітками знову. Кому цікаві деталі, тема ось тут.

Я трохи хвилювалася як все має бути, так як з учасників було заявлено близько 50 діток і ще десь так само батьків (точної цифри не знаю) вікової групи від приблизно від 1 до 14 років :))) Поділилися на 2 групи, 1-4 роки та 4+ років. Мало того, що групи великі, та ще й діти з різною підготовкою, деякі, можливо, вперше ліпили. Вибрала, як мені здалося, оптимальну програму, і щоб не сильно складно, і щоб цікаво. Пробували ліпити ось таке:

Програма МК

Спочатку ліпила з малюками. Ліпили з великим завзяттям усі, включаючи мамусь, а особливо татусів. Від останніх я точно не очікувала такого завзяття :)))

МК для дітей

Ось перша порція творінь чекає на запікання:

Вироби дітей з полімерної глини

МК молодшої групи тривав близько 1,5 год. Встигли наліпити досить таки багато. На ходу все запікали, щоб дітки могли забрати додому вже готові вироби.

Дітки ліплять  Мамам і татам теж було весело :)))

Так як татко-фотограф залишився на МК з папє маше, а я попрямувала на МК старшої групи, тому зі світлин маю тільки пару кадрів з МК молодшої групи.

Софійка

Зі старшими ліпили близько 2 годин. Наліпили дуже багато вього, навіто не встигала це все запікати, ще по закінченню МК запікала майже годину :)))

Не можу сказати, що це було просто, я сильно втомилася і по закінченню, майже не могла говорити, в голові "дзвеніло", але однозначно скажу, воно того вартувало. Судячи з відгуків, дітки також залишися задоволені, багато з них на інтузіазмі і далі ліплять. Бажаю їм творчого натхнення! А батькам, знаходити час займатися з дітками. Це насправді не складно, особливо коли є бажання, а ідеї і в інтернеті знайти можна :))))

Pin It
 
Схожі публікації:

Коментарі   

 
Lioniel
+1 #1 Lioniel 17.01.2012, 16:35
Ай да Оксанка! Ай да молодець! А яка помічниця чудова :) Така вже доросла :)мімімі

Я проводила МК поки що тільки для матусь.. МКчили 3-4 години, а потім весь вечір "відходила" від того )))
Дуже хочу зібратись с дітками, але ніяк не наважусь.
Цитата
 
 
Xanka
0 #2 Xanka 18.01.2012, 11:56
Даша, з дітками працювати зовсім по іншому, вони дуже щира і вдячна публіка :lol: Емоції вони не приховують, особливо маленькі :))) Якщо цікаво, бавляться з великим захопленням. Саме це мене і підкупає найбільше :-*
Я вже дуже давно, ще задовго до народження Софійки, "виношую" мрію займатися з дітками на постійній основі. Та все "копняка" бракує і видумую собі купу відмазок чому не зараз :oops:
Цитата
 
 
zymova
0 #3 zymova 18.01.2012, 19:32
о так — діти то такий вибух позитиву, особливо меншенькі.
ти молодчинка!
п.с. приєднуюсь і хочу сказати, що Софійка дуже виросла. завдяки вашому тату ми всі могли спостерігати за її зростанням. а тут він став рідше викладати світлини — і такі різкі зміни : )
Цитата
 
 
Julie
0 #4 Julie 19.01.2012, 12:04
Роботи такі класні вийшли що думаю я далеко не того рівня що ті вмілі діти. :D
Оксанка а ти молодець що за таке взялась я думаю емоційне задоволення тобі повністю виплатилось!
Цитата
 
 
Xanka
0 #5 Xanka 19.01.2012, 16:24
zymova, я б і сама виставляла Софійчині фотки періодично, та якось неформатно :-* Хіба саморобки її буду викладати :D ми з нею багато робимо всякого.
Julie, діти включилися в роботу дуже швидко і багато робіт кльових вийшло :)))

До речі, забула написати, я ж цим МК мінімально і погастролювати встигла :lol: через трошки проводила його ще раз, запросили мене в школу з третьокласникам и поліпити :-*
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.