RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Осінній підсвічник

Ку - ку! Не знаючи чи ви скучили, але я за вами, своїми читачами, скучила. Шкода, звісно, що на блог останнім часом часу майже нема. Тішить, що на забаганочки часу трохи виділяють мені мої рідні :))) Та то таке, десь убуває, десь прибуває, головне Софійка не страждає від браку мого часу. Малюємо, ліпимо, клеїмо аплікації, читаємо книжки, вчимо англійську, займаємося плаванням, танцюємо і співаємо, рахуємо, вивчаємо нові слова, кольори і фігури (з десятогок кольорів і фігур вже називаємо) та просто спілкуємося, - ось так проходять наші будні.

А токож ми з радістю приймаємо гостей та самі в гості ходимо. Недавно от на новосіллі були, звісно ж не з пустими руками. 

Недавно я показувала як робляться такі листочки на прикладі сережок. На цей раз листок я вибрала побільше, близько 15 см, забула поміряти лінійкою. Сподіваюсь, свічечка, яка горітиме на цьому підсвічнику додасть тепла романтичним вечорам та просто підніме настрій О:-)

Pin It
 
Схожі публікації:

Коментарі   

 
Nadiia
0 #1 Nadiia 17.11.2011, 02:00
Ну ви молодці, стільки всього робите і вмієте. Моєму аби тільки м"яч та машинки :) Проте все частіше зависає зі мною над книжками. Я хотіла запитати, чи можеш порекомендувати якийсь україномовний мамний сайт чи якісь книги, які вам особливо подобаються. Я би сюди їх купила. Шукала по різним сайтам-магазина м, але стільки всього пропонують, що я розгубилася...
Цитата
 
 
Світланка
0 #2 Світланка 17.11.2011, 16:19
З поверненням!!!
Файнезний получився подарунок на новосілля!!!Я доречі теж зараз творю для кумів щось тепле і доашнє, згодом покажу в своїх 365)))))) ми теж вже вернулись :-*
Цитата
 
 
Xanka
0 #3 Xanka 18.11.2011, 00:14
Nadiia, http://www.malecha.org.ua/ цей форум я найчастіше переглядаю. Як на мене, там є все, тільки поритися добряче треба в темках. Підчитую там і по лікуванню, і розвиток, навіть мультики вибирала по рекомендаціях з форуму :lol: Там же можна почитати і є посилання на спеціалізовану літературу, не знаю що конкретно тебе цікавить для малюка чи щось по розвитку, вихованню. Але попри це все, дуже рекомендую почитати "После трех уже поздно" Масару Ибука. Там коротко, але дуже влучно про виховання малят сказано. Мені її також рекомендували в свій час почитати :-)
Світланка, і вас з поверненням ;-) треба навідатися, а то вже РСС зовсім закинула і не знаю, що навколо робиться :oops:
Цитата
 
 
Nadiia
0 #4 Nadiia 18.11.2011, 02:27
"Малеча" - саме воно! І як я на цей сайт раніше не вийшла? Дуже дякую! Літератури для батьків у мене багато назбирано, Ібуку вже вивчено теж :) Мене зокрема цікавили там різні пальчикові ігри українською, віршики, пісеньки. Бо моє дитинство було практично російськомовним . І я нічого, крім, сороки-ворони українською і не знаю... Зараз піду занурюватися в "Малечу"
Цитата
 
 
Julie
0 #5 Julie 21.11.2011, 09:56
І знову ж таки дуже гарно і по-справжньому все вийшло!!
Оксанка, незнаю як ти це все робиш, але в мене складається враження що до чого ти не берешся виходить з першого разу і ідеально! Але підозрюю що до цього ще додається велике бажання і майстерність :-)
Цитата
 
 
Xanka
0 #6 Xanka 21.11.2011, 22:27
Дякую, Юля :D Насправді, не завжди виходить, що задумувалося, часто по ходу доробляється / переробляється, але буває виходить навіть краще :-* І ще зараз, через критичний брак часу, роблю те, що робиться не складно і не дуже довго ;-)
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2019 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.