RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

В'язані іграшки

Цікаво, чим зайняті мамусі, поки їхні дітки сплять в парку під час прогулянки?

Більшість просто прогулюється, дехто читає журнал чи газету, рідко якусь книжку. Я все це також роблю, але часом здається, що час використовую дуже неефективно. В один з таких моментів я почала в'язати гачком. З в'язанням на спицях в мене трохи кращі справи, а от гачком в'язати вчилася сходу. Спочатку пробувала шукати схеми, згодом зрозуміла, що поки я навчуся читати схеми і в'язати перехочеться. Так що петелька за петелькою і ось вийшло:

Іграшки звязані гачком

Натюрморд складається з полунички, мандаринки та двох пар вишеньок. Всі вони набиті синтепоном, деякі навіть з бубенчиками (дзвіночками) всередині. Наразі бавимся, а коли поставимо ялинку, то прикрасимо її цими іграшками, так як скляні в нас, напевно, цього року відпочиватимуть :)))

Гарні роботи можна переглянути ТУТ і ТУТ. Надихайтеся і в'яжіть. У вас має вийти краще!!!

П.С. Якщо раптом кому цікаво де я купляла синтепон, то у Львові його можна купити в ЦУМі відразу при вході у тканинний відділ.

Pin It
 
Схожі публікації:

Коментарі   

 
Lioniel
0 #1 Lioniel 10.12.2010, 12:06
О:) Симпатичні іграшки вийшли! Особливо полуничка, смачненька така :roll:

Коли маленька дозволяє мені посидіти під час прогулянки - то в'яжу і теж гачком. Але то поки що дуже рідко стається, бо їй більше подобається, коли візочок кудись їде, бажано по кочках (чи як там вони українською). В'язати на ходу не зручно, а от читати - так :)

А щодо схем. В мене так само було - вчилася в'язати самотужки. Здається вже щось вмію, але читати схеми за рік так і не навчилася :) Ну їх в баню! Експерименти краще!
Цитата
 
 
Xanka
0 #2 Xanka 10.12.2010, 12:24
В нас на початках також так було :-) )) Коли малеча старша стала, то в теплу погоду могла в парку спати 2-2,5 години, тоді я знаходила куточок в парку, де тихше трохи і там собі майструвала ;-)
Цитата
 
 
Lioniel
0 #3 Lioniel 10.12.2010, 13:19
Ну от я і таскаю з собою в'язання, щоб не прогавити, коли доця таки дасть мені спокійно посидіти :) Хоча б півгодинки :)
А то за ті 10-15 хвилин що вдається зараз я встигаю лише чаю з термосу трошки випити і розпакуватись :)Ну може кілька рядків все ж встигну пров'язати. Аде часто вдома знаходжу в тих рядках помилки :-*
Цитата
 
 
hmarynka
0 #4 hmarynka 10.12.2010, 15:44
Які соковиті іграшки вийшли, для малечі в самий раз :) А схеми читати зовсім не складно, варто дійсно лише один раз розібратись і все - далі відкривається великий простір для втілення дуже гарних речей :) Бажаю Тобі успіху з цим!
Цитата
 
 
Xanka
0 #5 Xanka 10.12.2010, 16:30
дякую, hmarynka :lol: до твоїх шедеврів я точно не дотягну :-) а от схеми спробую навчитися читати, але напевно коли вже потепліє, зараз в руки холодно в парку вязати ;-)
Цитата
 
 
Olya C
0 #6 Olya C 15.12.2010, 19:04
Fajnenki! Myakenki! Kolorovi! :D
Цитата
 
 
Olya C
0 #7 Olya C 20.12.2010, 18:04
я, до речі, теж без схем в"яжу -по схемах не цікаво ;-)
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.