RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

Набір - Срібний дощ

Ех забава, забава аж до рання...

До чого ж це я? А до того, що декілька тижнів тому отримали запрошення на весілля до друзів. Відразу "зачухалась" голова, по перше, як бути з доцею (брати її з собою чи то з кимось залишити) і друге (банально жіноче :D) - в чому піти.

Набір - Срібний дощ

 

Картки Домана (ранній розвиток дитини)

Кому з батьків не хочеться виховати свого "власного" Innocent вундеркінда? Та всім хочеться, однозначно всім.

Картки домана
Черговий раз перечитуючи форуми та численні статті по догляду та розвитку дитини, привернула мою увагу методика раннього розвитку дитини за методом Глена Домана.
 

Браслет - Ґудзики

Хех ... нарешті і до блогу добралась ...

Давненько нічого не писала. І справа навіть не втому, що нема що показати, а більше в тому, що ліньки це все оформляти Embarassed. Зовсім вже розлінувалась на кінець літа. Плюс ще те, що то ми гостюємо, то в нас гостюють Laughing.

Ближче до справи. Показую новий браслетик:

 

Медовий набір

Літо для мене, - це сонце, тепло, купа квітів, свіжих ягід та решти вітамінів. Цей перелік може бути дуже великим, тому спинюся на цьому :))) 

Також літо для мене гаряча пора днів народжень рідних та друзів О:-)))) І кожному хочеться зробити якийсь потрібний і "правильний" подарунок. Тим паче, що більшість з іменинників вже чекають від мене чергової цяці Innocent, себто забаганки. А я і не проти ... не приходиться вибирати з того, що є, а можна придумати і зробити те, що довподоби конкретній людині :)))) І творчу енергію є куди виплеснути.

 

Манекен - Шия своїми руками

Черговий раз "переривши інтернети" (с) Калян, знайшла корисну для себе інфу, як зробити манекен - шию для представлення (фотографування) біжутерії своїми руками. Процес хоч і трохи трудомісткий, проте не складний :))) А головне, затрати на виготовлення мінімальні. 

Ви вже мали змогу бачити його раніше:

 

Сережки - Ромашкові пусети

Ще одні сережки з ромашкової "ковбаски" :)))) Подаровані вже давно, але тільки зараз руки дійшли викласти.

Признаюсь, чимало нового чекає на оформлення Embarassed. Нічого, приїдемо від бабусі, все виставлю (інтернет тут маємо поганенький). А поки дихаємо свіжим повітрям, гамаємо свіженькі ягідки, скоро будемо Innocent.

 

 

Набір - Екзотика

На створення цієї роботи мене надихнули французькі майстри. В одного дизайнера мені дуже сподобались роботи, не пам'ятаю чи було вказано техніку виконання та напрямок, але для себе я їх назвала "модерн" (хто в цьому добре розбирається, прошу мене виправити, якщо це якийсь інший стильInnocent):


 

Бізе в мікрохвильовці

Ось таку гору бізешок (+ ще декілька, які я встигла схрумати поки готувались інші Embarassed) наробила вчора за декілька хвилин :)))). Хто хоча б раз готував бізе, знають, що воно готується близько години при низькій температурі. Одним словом, доооовго.

Та ще й не завжди виходить. В мене воно то не підросло, то підгоріло, то ще якась халепа. А тут 1 - 1,5 хвилина - і, о диво, порція тістечок готова :)))))

 

Резинки для волосся

Вже показувала малинки, які я наліпила для похресниці. Спочатку думала зібрати їх в намисто, проте подумала, що в півтори роки дитина ще тягне все до рота. Полімерну глину, напевно, не варто діткам гризти, тому зібрала в  резиночки.

В малечі гарні світленькі кучері. Може й резинки стануть в нагоді скоро :)))))

 

Подарунок знайшов свою власницю

Вчора подарунок знайшов свого переможця, а точніше переможницю Cool. З доставкою проблем не виникло, тому що Olya також зі Львова.

Оля, ще раз вітаю з перемогою!!!!

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 21
UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.