RSS

E-mail підписка

Введіть адресу вашої електронної скриньки:

 

Google translate

Google-Translate-Ukrainian to English BETA Google-Translate-Ukrainian to Russian Powered by

Останні коментарі

В'язані іграшки

Цікаво, чим зайняті мамусі, поки їхні дітки сплять в парку під час прогулянки?

Більшість просто прогулюється, дехто читає журнал чи газету, рідко якусь книжку. Я все це також роблю, але часом здається, що час використовую дуже неефективно. В один з таких моментів я почала в'язати гачком. З в'язанням на спицях в мене трохи кращі справи, а от гачком в'язати вчилася сходу. Спочатку пробувала шукати схеми, згодом зрозуміла, що поки я навчуся читати схеми і в'язати перехочеться. Так що петелька за петелькою і ось вийшло:

Іграшки звязані гачком

 

Намисто - Хризантеми

Так, як свята вже близько, захотілося зліпити щось таке вишукане та святкове. Виявилося, що і під "кежуал" (повсякденний одяг) також непогано дивиться :)))

Намисто - Хризантеми

 

Сережки - Для Снігурочки

Хто з дівчаток в дитинстві не мріяв побути снігурочкою на новорічному ранку. Не знаю як ви, а я страшезно заздрила високим білокурим дівчаткам, яким завжди перепадала ця роль. Подорослішавши, нащастя, комплексу повязаного з цим не залишилося :))) З теплотою в серці, згадую моменти, як я весело розказую віршика Дідові Морозу та отримую мішечок з цукерками.

Продовжуючи зимову тему, показую ще одні сережки. Як на мене, в таких сережках будь-яка "доросла тьотя" може відчути себе в ролі Снігурочки:

 

Сережки - Сніжинки

 

Браслет - Сніжні кулі

Вчора знайомилися з соляною технікою. Як ви вже зрозуміли, вона досить проста, підходить для тих, хто тільки починає працювати з полімерною глиною. Часом бракує просто ідей куди застосувати ту чи іншу техніку. Ось вам для натхнення браслетик:

Браслет - Сніжні кулі

 

Соляна техніка - майстер-клас

Про соляну техніку вже згадувала неодноразово. Нарешті покажу як воно робить робиться  на прикладі намистин :)))

Соляна техніка

 

Сережки - Ромашки

Короткий ліричний віступ:

Останнім часом стикнулась з проблемою. Саморобки роблю більш-менш періодично, але от виставити їх все часу не вистачає. Вироби фоткаються партіями, фотографії обробляються час від часу, а тоді вже беруся за статтю. Хотілось би сказати, що я виправлюсь, та слабо в це віриться (за це соромно страшно). Зранку вже казала чоловікові, що як тільки починаю частіше робити публікації, менше займаюсь зі Софійкою, і навпаки. Ну що тут скажеш, класика, десь прибуває, десь убуває. Як не крути а часу все одно тіль 24 години в добі :)))

А тепер по суті:

Сережки - Ромашки

 

Крамничка Забаганки

Дехто з Вас вже міг помітити, що на днях на Забаганці з'явився новий пункт меню під назвою "Крамничка забаганки".

 

Новорічний конкурс (доповнення)

Доповнення пишу окремим постом, щоб уникнути несподіванок.

Вчора на Забаганці стартував новорічний конкурс :))). Планувалось, що переможець отримає невеличкий запас фурнітури для створення біжутерії. Але, майже одразу, отримала зауваження, що одного призу замало. Тому було прийнято рішення розділити подарунок на три менших. Надіюсь такий варіант влаштує всіх:

За перше місце

Приз за перше місце

 

Новорічний конкурс

Здається, всі, без виключення, чекають новорічних свят. Цей весь новорічний переполох так захоплює. Прикрашання оселі, розваги, а найбільше, напевно, всі чекають на подарунки. Цього року Ви маєте можливість зробити подарунок самі для себе, а точніше його заробити :)))

Новорічний подарунок

 

Сережки - Бірюза

Класика завжди в моді :)

Сережки - Бірюза

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 21
UA TOP Bloggers   TOP.TOPUA.NET
© 2018 Zabahanka. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.